Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika

Autor: SANDRA HRUBAN BARTOLOVIĆ, 14. 3. 2019.

Dana 13. ožujka 2019. naša škola bila je domaćin 24. županijskog Natjecanja iz hrvatskoga jezika. Čestitamo učenicima i mentorima na osvojenim mjestima.

U prilogu možete vidjeti tko je osvojio prva tri mjesta prema kategorijama.

7. razred

1. Roko Stanić (OŠ "Dragutin Tadijanović, Slav. Brod, mentorica Vesna Matanović)

2. Nikolina Vlk (OŠ Hugo Badalić Slav. Brod, mentorica Katarina Brkić Čabraja)

2. Željko Branković (OŠ "Josip Kozarac", Slav. Šamac, mentor Josip Galović)