Dana 18. listopada 2024. u 13.00 sati u našoj školi predstojnica Hrvatskog instituta za povijest – Podružnice za povijest Slavonije, Srijema i Baranje gospođa dr. sc. Marija Karbić je održala predavanje o hrvatskim kraljevima u trajanju od šezdeset minuta. Povod je obilježavanje tisuću i stote godišnjice postojanja Hrvatskog kraljevstva iduće 2025. godine. Hrvatski institut za povijest – Podružnica za povijest Slavonije, Srijema i Baranje je partner u projektu Slikovnica “Hrvatski kraljevi” čiji su nositelji učenici izvannastavne aktivnosti Likovnjaci GNG pod mentorstvom Snježane Kauzlarić, nastavnice Likovne umjetnosti. Saznali smo brojne nove činjenice iz burne hrvatske povijesti. Iznimno opširno i zanimljivo predavanje izazvalo je zanimanje učenika i nastavnika u prepunoj školskoj učionici. Zahvaljujemo se predstojnici Podružnice Hrvatskog instituta za povijest na početku jedne plodonosne suradnje.
OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE O DOPUNSKOM NASTAVNOM RADU I PODJELI SVJEDODŽBI
Dopunski nastavni rad za učenike koji su upućeni na dopunski rad odvijat će se 23. 6. – 3. 7. 2026. prema sljedećem rasporedu: MATEMATIKA: 8:00 – 9:30 LATINSKI JEZIK: 9:35 – 11:05 KEMIJA: 11:10 – 12:40 Podjela svjedodžbi za sve učenike bit će 6. srpnja 2027. u 9:00...




