U Domu kulture 27. studenoga održan je zajednički koncert osnovnih i srednjih škola Nove Gradiške pod nazivom „Glazbom protiv ovisnosti“. Ovaj događaj jedna je u nizu aktivnosti koje Gimnazija Nova Gradiška organizira i provodi u okviru obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti, a ove godine se održao već deveti put zaredom. Koncert je to koji okuplja talentirane učenike koji stavljaju naglasak na korisno provođenje slobodnoga vremena, savladavaju strah od javnoga nastupa, druže se i povezuju zajedničkim interesom te pridonose prevenciji ovisnosti. Gimnaziju Nova Gradiška ove godine predstavio je zbor s pjesmama California Dreamin’ i Za dobra stara vremena, trio flauta s izvedbama Mamma mia i Pink Panther te rock sastav s pjesmom Teške boje, pod mentorstvom profesorice Danijele Šmuljić-Matošević . Čestitamo svim izvođačima na odličnim izvedbama!
OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE O DOPUNSKOM NASTAVNOM RADU I PODJELI SVJEDODŽBI
Dopunski nastavni rad za učenike koji su upućeni na dopunski rad odvijat će se 23. 6. – 3. 7. 2026. prema sljedećem rasporedu: MATEMATIKA: 8:00 – 9:30 LATINSKI JEZIK: 9:35 – 11:05 KEMIJA: 11:10 – 12:40 Podjela svjedodžbi za sve učenike bit će 6. srpnja 2027. u 9:00...




