GIMNAZIJA NOVA GRADIŠKA DOBILA 180.00,00 KUNA ZA OPREMANJE ŠKOLE!!!

Autor: MATEA ŽILIĆ, 29. 6. 2018.

Gimnazija Nova Gradiška nastavlja se ubrzano modernizirati i opremati. Tijekom protekle dvije godine u školi su suvremeno opremijene učionice biologije, kemije, informatike, fizike i laboratorij za vježbe iz kemije i biologije, uvedeni klima-uređaji u gotovo sve učionice i na pragu su energetske opreme. Suvremeno opremljene učionice osiguravaju najsuvremeniju nastavu koja prati nove tehnološke inovacije.

U nastavku pročitajte više!

JEDNA OD 5 GIMNAZIJA!

Gimnazija Nova Gradiška jedna je od 26 srednjih škola u Republici Hrvatskoj, odnosno jedna od pet gimnazija koje su odabrane da budu predvodnica velike reforme školstva. U sklopu tog velikog i za hrvatsko školstvo najznačajnijeg trenutnog projekta financiran sredstvima EU, Gimnaziji Nova Gradiška odobreno je 180.000,00 kuna za nabavku nove opreme – digitalne kamere, pametne ploče, oprema za radijske emisije, oprema za napredno učenje stranih jezika, sportska oprema, glazbeni instrumenti, meteorološka stanica i ostala oprema.

BESPLATNI TABLETI ZA SVE UČENIKE PEVIH RAZREDA!

Kurikularna reforma od iduće školske godine osigurat će svim učenicima prvih razreda Gimnazije Nova Gradiška digitalne udžbenike i besplatne tablete što će biti znatno olakšanje učenicima i njihovim roditeljima. Svim učenicima u gimnaziji osigurat će se nov način poučavanja koji će biti usmjeren na učenike, na usvajanje novih i životnih vještina, a koje će im omogućiti usvajanje znanja na zanimljiviji i lakši način.

TERENSKA NASTAVA, STRUČNI IZLETI IZLETI I EKSKURZIJE!

Osim korištenja suvremene opreme, učenicima će biti omogućena zanimljiva terenska nastava, besplatni izleti, redoviti mjesečni odlasci na kazališne predstave u Zagreb, obilazak nacionalnih parkova te jednodnevne i višednevne stručne ekskurzije, učenje engleskoga jezika u Engleskoj, europska razmjena učenika u sklopu Erasmus+ projekata.

Priloženi dokumenti:
GIMNAZIJA_NOVA_GRADISKA_DOBILA_180.docx (88.42 KB)